Beata Dranikowska

Psycholog, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC

Brałam udział w kursie angielskiego zarówno dla coachów, jak i dla trenerów, ponieważ w języku angielskim prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia. Zależało mi na płynności i większej pewności, jeśli chodzi o posługiwanie się angielskim.

Bardzo podobała mi się konstrukcja zajęć – właściwie miałam wrażenie, że przerabiamy program dobrej szkoły trenerskiej lub kursu coachingowego – z tym że po angielsku, z naciskiem na prawidłową gramatykę, słownictwo, subtelności językowe, tak ważne w tym zawodzie. Lekcje z Emilią były również okazją, aby spotkać się z innymi trenerami i coachami, dzięki czemu mogłam nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami, nauczyć się nowych rzeczy, z chęcią dzieliłam się również swoimi własnymi pomysłami.

Już w trakcie naszej pracy uświadomiłam sobie, że uczę się nie tylko angielskiego i odświeżam dobre praktyki zawodowe, ale również jestem w swoim własnym procesie rozwojowym, który pozwala mi znów sięgnąć do swoich wartości, potrzeb, priorytetów. Sprzyjał temu zarówno program kursu oraz sposób, w jaki Emilia prowadzi zajęcia – w bardzo bezpiecznej, nieoceniającej dla nikogo, przyjacielskiej i twórczej atmosferze, z przestrzenią dla potrzeb i poziomu językowego każdego z uczestników (i tak, udaje się do pogodzić w małych grupach!). Bardzo cenię sobie kontakt z nią, jej wsparcie, wskazówki i pomoc – okazała się wspaniałym nauczycielem, bardzo życzliwym i ciekawym swoich uczniów, a jednocześnie wymagającym.

Moje umiejętności językowe, dzięki kursom i nauce, do której mobilizowałam się między zajęciami, bardzo się poprawiły. Co więcej, wypracowałam sobie samodzielną dyscyplinę pracy nad językiem, więc nadal doskonalę swój angielski, czekając na kolejne kursy Emilii!