Katarzyna Ptaszyńska

Chief Marketing Officer Neutec GmbH

Kurs „English for Managers” prowadzony przez p. Emilię mogę ocenić tylko i wyłącznie słowami uznania i tylko w superlatywach. Dał mi on nie tylko pewność siebie w zagranicznych kontaktach biznesowych, ale i pogłębił moją wiedzę w kontekście zarządzania zespołem, co jest przeogromną wartością dodaną. Ale konkretnie…:

1. Kurs prowadzony był w 4-osobowej grupie, co początkowo wydawało mi się przeszkodą (myślałam „czy będzie czas dla każdego na rozmawianie po angielsku?”). Zupełnie niepotrzebnie się martwiłam – p. Emilia tak ułożyła program kursu, że każde z nas miało okazję nie tylko porozmawiać o własnych doświadczeniach, ale też skonfrontować je z doświadczeniami innych uczestników – więc nie dość, że ćwiczyliśmy j. angielski, to również wymienialiśmy się cennymi spostrzeżeniami biznesowymi.

2. Przemyślana i przećwiczona formuła zajęć sprawdziła się doskonale. Otrzymaliśmy od p. Emilii mnóstwo interesujących materiałów dot. zarządzania zespołem – praktycznej wiedzy do wykorzystania na co dzień. Wszystkie materiały omawialiśmy, ćwiczyliśmy w grupach i indywidualnie, przy jednoczesnym wsparciu językowym – win-win!

3. Jednocześnie zajęcia odbywały się w lekkiej, przyjemnej atmosferze i pełnym wsparciu grupy (bez stresu i bez nadęcia. To był pierwszy w moim życiu kurs językowy, który poza oczywistym progresem językowym sprawiał, że wyczekiwałam każdego kolejnego spotkania.

Podsumowując – każdemu, absolutnie każdemu polecam kursy p. Emilii. W szerokim programie zajęć na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a od p. Emilii dostanie znacznie więcej niż zakłada program kursu – pełne wsparcie, mnóstwo dobrych, mądrych rad popartych doświadczeniem i szczerze indywidualne podejście, pomimo pracy grupowej.