Jeżeli jesteś rekruterem – to oczywiste, że masz coraz więcej okazji ku temu, aby używać języka angielskiego. Coraz więcej jest bowiem osób, które zatrudniane są na stanowiska z angielskim, lub zwyczajnie wcale po polsku nie mówią. Angielski jest często także potrzebny wtedy, kiedy sam ubiegasz się o pracę.

Nie obawiaj się, kiedy rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim jest dla Ciebie nowością. Wszystko, co musisz zrobić, to dobrze się przygotować. Pomożemy Ci w tym na naszym kursie „English for Recruiters”. Popełnianie błędów, zwłaszcza podczas rozmów telefonicznych lub online, nie jest wielkim problemem, ale można ich łatwo uniknąć.

Tak naprawdę proces rekrutacyjny rozpoczyna się od analizy CV. Niezależnie więc od tego, po której stronie procesu jesteś – ważne, abyś dokładnie przyswoił standardowe zwroty stosowane w aplikacjach. Pomogą one zarówno przy selekcjonowaniu dokumentów kandydatów jak i przy przygotowaniu własnego resume.

Jeśli nie masz swobody w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, lub swobodnym odpowiadaniu na pytania rekruter – tę barierę również można pokonać. Na naszym 4-miesięcznym kursie zaangżujemy Cię do mówienia, będziemy korygować Twoje błędy i sugerować nowe, ciekawe idiomy stosowane w takich rozmowach. Proces rekrutacyjny składa się przeciętnie z jednej lub dwóch rozmów online, ale może to być również tylko jedna rozmowa osobista w siedzibie firmy. Jej przebieg zasymulujemy z Tobą na kursie. W większości przypadków masz trochę czasu na przygotwanie się do interview. Materiały, które udostępnimy CI podczas kursu – posłużą Ci w późniejszym czasie do przypomnienia sobie zdobytej wcześniej wiedzy. Dostaniesz od nasz prezentacje, listę zwrotów i słówek.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, lub od razu wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Ruszamy w listopadzie!

  Osoba uczestnicząca w kursie

  Twój adres

  Jaki poziom angielskiego reprezentujesz?

  Czy potrzebujesz fakturę wystawioną na firmę?

  Dane adresowe firmy

  Wypełnij tylko, jeśli potrzebujesz fakturę na firmę.

  Krótkie pytanie na koniec

  Z jakiego źródła dowiedzieliście się Państwo o kursie?

  Przeczytałem Regulamin zgłaszania uczestnika i akceptuję go.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celach informowania mnie o nowościach, promocjach i innych działaniach związanych z przedmiotem szkolenia, w tym na otrzymywanie informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

  Informacje o administratorze oraz o przetwarzaniu moich danych osobowych, Regulamin zgłaszania uczestnika