Kursy i szkolenia potrwają od września do grudnia. Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych oraz wieczornych. Otwieramy grupy na dwóch poziomach zaawansowania: B1 i B2. Kursy prowadzone przez trenera HR – managera z doświadczeniem w pracy w US, Dubaju czy Chinach; lektora angielskiego i opiekuna merytorycznego studiów Business English.

Przykładowe kursy

English for HR w dwóch częściach

4-miesięczny kurs angielskiego skoncentrowany tylko na tematyce HR będący połączeniem nauki angielskiego słownictwa typowego dla naszej branży, a także opanowania swobodnej komunikacji dzięki wymianie doświadczeń HR-owych.

English for Scrum Masters

Kurs online w formie szkolenia, skierowany do Scrum Masterów, chcących prowadzić facylitację i współpracować z interesariuszami, używając języka angielskiego. Ten kurs je prowadzony we współpracy z doświadczonym Scrum Masterem, Agile coacha z cerrtyfikacją ICC oraz coacha ICF (ACC).

Celem kursu jest nabycie wiedzy z zakresu typowych zwrotów i struktur używanych w procesie prowadzenia spotkań scrumowych, promowania kultury Agile w organizacji oraz opanowanie umiejętności używania ich w praktyce (w trakcie zajęć będziemy przeprowadzać przykładowe spotkania po angielsku).

English for IT Recruiters

4-miesięczny kurs online, dedykowany specjalistom ds. rekrutacji w branży IT.

Celem kursu jest poznanie praktycznego słownictwa związanego z prowadzeniem rekrutacji i nabycie praktycznych umiejetności i swobody w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych po angielsku z kandydatami z branży IT. Dodatkowym atutem kursu jest koncentracja na języku korzyści w rekrutacji kluczowym w zwiększeniu skuteczności w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów

English for Personnel Admin

Kurs angielskiego skoncentrowany tylko na tematyce administracji personalnej, będący połączeniem nauki angielskiego słownictwa typowego dla naszej branży, a także opanowania swobodnej komunikacji dzięki wymianie doświadczeń.