Ewa Łukaszczyk

Rekruter

Serdecznie polecam kurs English for HR z Emilią! Świetna atmosfera podczas zajęć z dawką humoru połączone z profesjonalizmem i bogatym doświadczeniem prowadzącej. Dodatkowo, materiały ze słówek przygotowywane zgodnie z tym co dokładnie zostało omówione na zajęciach. Czas na lekcjach płynął bardzo szybko!

Danuta Łęcicka-Grzywaczewska

HR Manager

Z przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam udział w kursie „English for HR” prowadzony przez Emilię Kacprzyk Kuźnia Kariery. Podczas kursu on-line spotkałam się z dużą wiedzą praktyczną dotyczącą kompleksowego obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Całość kursu została podzielona na konkretne bloki tematyczne, dzięki czemu można było zgłębić temat po wieloma aspektami, np. z obszaru rekrutacji, adaptacji, szkoleń i rozwoju, dokumentacji kadrowo-płacowej, wskaźników HR, modeli zarządzania i wielu innych.

Iwona Hołubiec

Coach PCC ICF

Od września rozpoczęłam kurs English for coaches i były to bardzo efektywne cztery miesiące pracy poświęconej zarówno coachingowi, jak i językowi angielskiemu, czy raczej na odwrót, a może wszystko jedno, bo obie rzeczy miały miejsce. Emilia to doskonały nauczyciel a przy okazji zawsze pogodna i uśmiechnięta osoba, niesamowicie uważna i zawsze przygotowana do spotkań z nami. Wszystkim polecam kurs prowadzony przez Emilię. Jest absolutnie fantastyczna w tym co robi. Cieszę się Emilia, że Cię poznałam i dziękuję, że mogłam się od Ciebie uczyć.

Sylwia Urban

Kierownik w Dziale Obsługi Ubezpieczeń

Miałam ta przyjemność rozwijania swoich umiejętności językowych przy wsparciu Emilii, zarówno na zajęciach językowych indywidualnych jak również podczas kursu English for Managers. Ja uważam, że korzystałam podwójnie: nauka języka i ogrom wiedzy z zakresu zarządzania zespołem, jaka Emilia się dzieli. Zdecydowanie polecam!

Katarzyna Ptaszyńska

Chief Marketing Officer Neutec GmbH

Kurs „English for Managers” prowadzony przez p. Emilię mogę ocenić tylko i wyłącznie słowami uznania i tylko w superlatywach. Dał mi on nie tylko pewność siebie w zagranicznych kontaktach biznesowych, ale i pogłębił moją wiedzę w kontekście zarządzania zespołem, co jest przeogromną wartością dodaną. Przemyślana i przećwiczona formuła zajęć sprawdziła się doskonale. Otrzymaliśmy od p. Emilii mnóstwo interesujących materiałów dot. zarządzania zespołem – praktycznej wiedzy do wykorzystania na co dzień. Wszystkie materiały omawialiśmy, ćwiczyliśmy w grupach i indywidualnie, przy jednoczesnym wsparciu językowym – win-win!

Jagoda Naumczyk

Talent Hunter, Job coach, Psycholog, No Fluff Jobs

Byłam uczestnikiem zajęć English for Coaches. Poza tym, że w szybkim czasie poprawiłam swoją umiejętność związaną z prowadzeniem coachingu w języku angielskim, to poznałam cudowne kobiety, profesjonalistki. Atmosfera zajęć bardzo zachęcała do dzielenia się swoimi opiniami, a także do ćwiczenia swoich umiejętności coachingowych. Zaangażowanie Pani Emilii w nasze spotkania jest również ogromną wartością. Profesjonalne podejście i szczerze zainteresowanie sprawia, że po prostu chce Ci się uczyć.

Beata Dranikowska

Psycholog, dyplomowany trener i konsultant biznesowy, coach z międzynarodowym certyfikatem International Coach Federation PCC

Brałam udział w kursie angielskiego zarówno dla coachów, jak i dla trenerów, ponieważ w języku angielskim prowadzę sesje coachingowe oraz szkolenia. Bardzo podobała mi się konstrukcja zajęć – właściwie miałam wrażenie, że przerabiamy program dobrej szkoły trenerskiej lub kursu coachingowego – z tym że po angielsku, z naciskiem na prawidłową gramatykę, słownictwo, subtelności językowe, tak ważne w tym zawodzie. Już w trakcie naszej pracy uświadomiłam sobie, że uczę się nie tylko angielskiego i odświeżam dobre praktyki zawodowe, ale również jestem w swoim własnym procesie rozwojowym. Sprzyjał temu zarówno program kursu oraz sposób, w jaki Emilia prowadzi zajęcia – w bardzo bezpiecznej, nieoceniającej dla nikogo, przyjacielskiej i twórczej atmosferze.

Katarzyna Faber

Senior Recruiter Specialist

Z całym sercem polecam kurs u Emilii. Jej zaangażowanie i pasja do nauki jest niesamowita. Kursy są bardzo tematyczne, dzięki temu zdobywasz nie tylko nowe słówka ale i wymieniasz się wiedzą i spostrzeżeniami z uczestnikami. Najlepszy kurs na jakim kiedykolwiek uczestniczyłam!

Dorota Jaworska

Coach PCC ICF, Certified Business Trainer, Insights Discovery Licensed Practitioner

Z Kuźnią Kariery rozpoczęłam współpracę kursu English for Coaches, w międzyczasie wzięłam udział w dwudniowych warsztatach pn. „Prowadzenie rekrutacji w języku angielskim”, a od stycznia zaczynam kolejną czteromiesięczną przygodę rozwojową „English for Trainers”. Warsztatowa forma prowadzenia, kameralne grupy, doskonałe materiały po każdej części kursu i brak trudności technicznych podczas zajęć online potwierdziły słuszność wyboru kursów. Kursy Emilii są dedykowane dla praktyków, takich jak ja, którzy potrzebują usystematyzować, ale też rozwinąć fachowe słownictwo hr-owe, dlatego też szczerze polecam tym, którzy potrzebują kursów z obszaru coachingu, szkoleń, rekrutacji czy HR w pigułce z wykorzystaniem języka angielskiego.

Małgorzata Baranowska

Manager ds Zakupów Schmith Polska S.A.

Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w kursie English for Managers. Prowadząca, Emilia, przygotowała nam, uczestnikom, pokaźny, interesujący materiał dotyczący stylów zarządzania, modeli organizacji, cech i umiejętności managerów, umiejętności dawania feedback’u pracownikom. Spodziewałam się i otrzymałam pakiet wiedzy, jednakże to, co najbardziej mi się podobało, to wiele elementów psychologii przywództwa.

Ilona Wróbel

Team Leader SSC/BPO, Antal Sp. z o.o.

Byłam tez uczestniczką studiów podyplomowych na kierunku English for Business w WSB, gdzie Emilia prowadziła kilka przedmiotów. Dodatkowo brałam też udział w dwudniowym szkoleniu online dot. prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim. Emilia każdorazowo jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, które są różnorodne i dotyczą ciekawych dla uczestników tematów. Aktywizuje każdego uczestnika, chętnie dzieli się swoją szeroką wiedzą, a do tego jest super kobietą.

Diana Gierwatowska

nauczycielka języka angielskiego, autorka bloga by Diana about English

Wzięłam udział w kursie Angielski Biznesowy dla Nauczycieli i jestem ogromnie zadowolona,  w znacznym stopniu powiększył on poziom mojej wiedzy na temat biznesu, ogromnie poszerzył zasób mojego słownictwa. Pani Emilia bardzo skutecznie tłumaczy zagadnienia biznesowe, potrafi mówić o nich w taki sposób, że nawet osoby, które nie znają się na biznesie (jak ja) są w stanie wszystko zrozumieć i autentycznie się tym zainteresować!