Co nas wyróżnia?

Profesjonalnie od początku

ikona-certyfikat

Praktycy biznesu z doświadczeniem eksperckim i menadżerskim zdobywanym przez ponad 20 lat na rynkach międzynarodowych.

20 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych i szkoleń biznesowych.

Ponad 100 000 godzin przeprowadzonych kursów, a licznik cały czas bije.

Lektorzy z doświadczeniem
w międzynarodowym biznesie oraz w różnych dziedzinach.

Najwyższa jakość nauczania oraz kursy szyte na miarę. Praca przez cele gwarantująca szybkie efekty.

Jak pracujemy – poznajcie nasze metody

Praktyczne doświadczenie

Większość naszych trenerów wywodzi się z korporacji, są ekspertami biznesu, pracują w środowisku międzynarodowym, co daje Wam gwarancję połączenia praktycznej znajomości języka angielskiego, żywego języka, który możecie swobodnie wykorzystać w pracy, w organizacjach, w biznesie.

A z drugiej strony macie możliwość wzbogacenia swojej wiedzy zawodowej dzięki spotkaniu się w grupie ekspertów w swojej dziedzinie, poznaniu trenerów nastawionych na dzielenie się ich bogatym doświadczeniem, wiedzą ekspercką.

Pracujemy też z trenerami języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, z praktyczną znajomością procesów biznesowych specjalizującymi się w nauczaniu osób dorosłych. Współpracujemy z native’ami, którzy wspierają Was w rozbudowaniu Waszego słownictwa używanego na co dzień zagranicą, w slangu na ulicach, w firmach; prowadzą Was w szlifowaniu poprawnej wymowy.

Materiały

Kursy specjalistyczne zawsze bazują na autorskich prezentacjach i materiałach. Dostajecie od nas ogrom wiedzy do samodzielnej nauki.

Każdy kurs specjalistyczny zawiera prezentacje z opisem procesów, typowym słownictwem, a oprócz tego otrzymujecie listę słówek, z definicjami i przykładami zastosowań. Kursy przygotowujące m.in. do prowadzenia szkoleń, prezentacji czy sesji coachingowych dodatkowo zawierają gotowe scenariusze umożliwiające „kopiuj i wklej” treści w przedstawianiu kontraktu, agendy i celu prezentacji, czy wyjaśnieniu klientowi czym jest koło życia.

Kursy ogólne, indywidualne są pełne własnych prezentacji, artykułów, podcastów, ćwiczeń, tak aby umożliwić efektywną pracę w trakcie spotkań, dopasowaną do potrzeb klienta, a jednocześnie dać możliwość klientom pracy własnej dla utrwalenia poznanych treści.

Metody pracy

Każdy z naszych trenerów ma własny, sprawdzony i wypracowywany, a także dopasowywany sposób pracy. Wiemy, że nasi klienci cenią sobie nie tylko doświadczenie, ale i energię oraz sposób pracy trenerów, dlatego zależy nam na współpracy z trenerami o różnych metodach pracy, aby każdy z naszych klientów mógł dobrać kogoś odpowiedniego dla siebie.

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie sposobu zajęć do danej osoby, jej osobowości, temperamentu, sposobu uczenia i tempa pracy, dlatego zawsze dobieramy metodę nauki najbardziej skuteczną dla danej osoby. Aby było to możliwe w czasie pierwszego spotkania wykonujemy analizę potrzeb, sposobu uczenia się i zapamiętywania, aby następnie wiedzieć, jak pracować z klientem.

Pracujemy na matrycy kompetencji, w ramach której trener ocenia poziom angielskiego na wstępie, a po określonym czasie, wykonujemy ponownie analizę poziomu, aby zobaczyć, jakie postępy realizujecie. Ocena poziomu bazuje na najlepszej możliwej metodzie, na wielowymiarowej konwersacji. Nie korzystamy z testów, gdyż nie dają one wiarygodnej informacji na temat umiejętności językowych.

Jedno z narzędzi, które stosujemy, aby zapewnić efektywność kursów, to metoda Zarządzania przez Cele, która pozwala na definiowanie i realizowanie konkretnych, ambitnych, ale oczywiście osiągalnych celów. Cele zdefiniowane są na bazie oceny kompetencji klienta i dopasowane do tych umiejętności, które wymagają największej uwagi. Z zajęć na zajęcia na bazie określonych kryteriów oceny, weryfikujemy postępy, dzięki czemu klienci namacalnie widzą swoje osiągnięcia.

Korzystamy z różnorodnych narzędzi , dopasowanych do rodzaju kursu, do potrzeb klienta. Wykorzystujemy m.in.

 

  • ćwiczenia i symulacje praktyczne, w tym np. próbki prezentacji czy sesji coachingowych
  • grupowe dyskusje moderowane, burze mózgów
  • prace w małych grupach, ćwiczenia w parach,
  • testy, quizy, ćwiczenia, próbki maili – umożliwiające jak najbardziej efektywne wykorzystanie czasu, stąd ćwiczenia wymagające większej koncentracji i czasu wykonywane są przez klientów pomiędzy spotkaniami
  • interesujące prezentacje multimedialne, filmy, podcasty
  • studia przypadków (z praktyki biznesowej, życiowej),
  • mini wykłady w zakresie wiedzy eksperckiej
  • feedback trenera